Ekskluzywne, nowoczesne łazienki

Baterie kuchenne do nowoczesnych wnętrz – jakie polecamy?

Nowoczesna aranżacja kuchni wymaga konsekwencji! Warto pomyśleć o każdym detalu, od wyboru płytek na ściany po armaturę. Jakie baterie kuchenne pasują do wnętrz w duchu modern? Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, na jakie modele stawiają nasi eksperci!

Najlepsze bateria kuchenna do wnętrz modern – co warto wiedzieć?

Zanim wybierzesz idealną baterię kuchenną do swojego mieszkania, musisz wiedzieć, że w dzisiejszych czasach na topie jest przede wszystkim indywidualna interpretacja trendów i klasycznych estetyk. Styl glamour, minimalistyczny czy modern nie stanowią zbioru zasad, którym musisz być wierny. Jak najbardziej możesz poszukiwać własnych pomysłów i rozwiązań, przełamywać stylizacyjne stereotypy czy tworzyć inspirujące połączenia. Będąc tego świadomym, łatwiej Ci będzie z większą swobodą podejść do wyboru baterii kuchennej do nowoczesnego wnętrza. W końcu ten powinien zależeć wyłącznie od Twojego pomysłu na kuchnię! Aranżując tę w duchu modern, możesz zdecydować się baterię do zlewu kuchennego o minimalistycznej formie, która zgrywa się z resztą pomieszczenia, albo postawić na baterię kuchenną, która będzie kontrasowała z całością. Na jaką armaturę wskazaliby nasi eksperci? Oto odpowiedź.

Blue Water Taupo Bateria kuchenna czarny metalic

Blue Water Taupo Bateria kuchenna czarny metalic

Minimalistyczne baterie kuchenne do nowoczesnego wnętrza

Najprostsze, sprawdzone rozwiązanie do wnętrza modern? Nowoczesna bateria kuchenna, na przykład chromowana albo granitowa, w białej bądź czarnej wersji kolorystycznej, z efektownym matowym wykończeniem. Może mieć graficzny kształt, który sprawia, że bateria zlewozmywakowa zamienia się w prawdziwy obiekt rodem z galerii sztuki współczesnej. Jeśli w Twojej nowoczesnej, minimalistycznej kuchni rządzi zdecydowany kolor, weź pod uwagę wybór baterii kuchennej w odcieniu idealnie zgrywającym się z aranżacją. Przykładem może być model Colorado marki Blue Water z matowym, błękitnym wykończeniem.

Axor Citterio Bateria Kuchenna z wyciąganą wylewką Czarny chrom

Axor Citterio Bateria Kuchenna z wyciąganą wylewką Czarny chrom

Bateria zlewozmywakowa jako eklektyczny akcent

Surowe, industrialne wnętrze możesz przełamać ciekawym elementem w postaci baterii kuchennej o bardziej fantazyjnym kształcie. Na minimalistycznym tle przepięknie zaprezentuje się chociażby model stylizowany na retro, w odcieniu miedzi czy starego złota, z dwoma klasycznymi kurkami. Może to być na przykład Rimini marki Blue Water ze szczotkowanej stali czy Retra tego samego producenta. Powtórz inspirację vintage w innym punkcie aranżacji, na przykład wybierając ramę dla grafiki czy wazon na kwiaty.

Art Platino Nikolas Bateria kuchenna chrom

Art Platino Nikolas Bateria kuchenna chrom

Bateria do zlewu kuchennego to nie tylko praktyczny, utylitarny element wyposażenia kuchni, ale też dodatek, który może odmienić charakter wnętrza. W pomieszczeniach utrzymanych w estetyce modern sprawdzą się zarówno minimalistyczne baterie kuchenne, jak i armatura o wyglądzie retro. Znajdź idealny model do swojej industrialnej aranżacji i dopieść ją w najmniejszym szczególe!

Polecamy:

GROHE Essence New Bateria kuchenna jednootworowa Brushed hard graphite

Gessi Officine Bateria zlewozmywakowa jednouchwytowa 1-otworowa finox

Bruma Basil Bateria zlewozmywakowa jednouchwytowa night sky

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *